Skip to main content
0

Všeobecné obchodní podmínky při nákupu na webových stránkách www.hambalekdisigne.cz úvodní ustanovení

  1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup na webových stránkách: www.hambalekdesing.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele) a kupujícího (zákazníka).
    2. Provozovatelem webových stránek v oblasti výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků je „SPS“ spol. s r.o., se sídlem: Kozlovská 192/6, 750 02, Přerov, IČO: 43541470

Objednávka

Objednávku může učinit Kupující přímo na webových stránkách nebo emailem na spilerova.sps@gmai.com. Poté, co Kupující dostane e-mailem potvrzení své objednávky, je objednávka na základě platných právních norem považovaná za uzavřenou kupní smlouvu, a tedy za objednávku závaznou.

Ceny

Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv změnit ceny v obchodě bez předchozího upozornění zákazníků. Ceny uváděné na webových stránkách jsou vždy platné a závazné v okamžik uskutečnění objednávky. Objednáním zboží již změna ceny na webových stránkách nijak neovlivňuje cenu, která byla uvedena v objednávce.
Všechny ceny uváděné na webových stránkách obchodu jsou zobrazovány jako konečné. Společnost „SPS“ spol. s r.o. je plátcem DPH.

Způsoby platby

Kupující z České republiky mohou zboží zaplatit těmito způsoby:

  • Platba předem na bankovní účet Prodávajícího. Platit může Kupující bankovním převodem. Objednávka je v tomto případě ze strany Prodávajícího vyřizována až od okamžiku připsání peněz na jeho bankovní účet

Dodací lhůty

Většinu nabízeného zboží je Prodávající schopen vyexpedovat do deseti pracovních dnů. Společně s obvyklou dobou dodání balíků kurýrní službou celková doba od objednávky k doručení zásilky Kupujícímu nepřesáhne 2 týdny. Prodávající nemůže ovlivňovat doručovací doby kurýrní služby.
V případě, že Prodávající není schopen zajistit vyexpedování zboží do dvou týdnů, kontaktuje Kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví s Kupujícím způsob realizace této objednávky.

Způsob dodání

Zboží Prodávající zasílá kurýrní službou po uhrazení objednávky nebo vlastní autodopravou ve vzdálenosti 15 km v okolí sídla společnosti „SPS“ spol. s r.o., která Vám zboží přiveze na místo určení Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží.
K objednávce jsou připočteny náklady na expedici ve výši 69 Kč (max. velikost 50x40x30 cm, 5 kg).

Odstoupení od smlouvy ze strany Kupujícího

Zrušit objednávku před expedicí není možné, a to z důvodu, že objednávka je na zakázku dle požadavků kupujícího tzv. na míru.

Odstoupení od smlouvy ze strany Prodávajícího

Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po předchozí dohodě s Kupujícím) zejména v případech
• kdy má oprávněnou pochybnost o skutečné identitě Kupujícího,
• kdy není schopen doručit zboží v daném termínu,
• v případech, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává
V případě, že Kupující zaplatil již část nebo celou část kupní ceny, bude mu tato částka v co nejkratším termínu převedena zpět na jeho účet nebo adresu.

Reklamační řád

Reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem ČR a to do 30 dnů od obdržení reklamace (zásilky). Veškeré reklamace musí být bezodkladně uplatněny, a to telefonicky, případně e-mailem.
Kupující je povinen předložit spolu s vadným výrobkem také doklad o zaplacení. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nesprávnou údržbou. Zboží musí být vráceno v původním obalu. V případě zjištění oprávněné reklamace bude zboží vyměněno kus za kus nebo bude dle dohody s Kupujícím vrácena cena zboží. Do této částky se nezapočítává cena balného a poštovného. V případě neoprávněné reklamace bude zboží zasláno Kupujícím zpět na jeho náklady

Prohlášení o ochraně dat

Veškerá data získaná od Kupujících / zákazníků / jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
„SPS“ spol. s r.o. prohlašuje, že data shromážděná na základě objednávek neprodá ani jiným způsobem neposkytne třetí straně. Dále nepoužije tato data k dalším komerčním účelům. Na přání Kupujícího / zákazníka / bez udání důvodů, jeho osobní data vymaže z databáze zákazníků.
Pokud je to v souvislosti s realizací objednávky nebo propagací nabídky našich vlastních produktů a služeb nutné, poskytujeme Vaše údaje našim partnerským společnostem za účelem péče o zákazníky, dodání zboží a plnění smluvních ujednání. Své partnery si pečlivě vybíráme, a především jim nedovolujeme předávat údaje našich zákazníků třetím osobám za účelem podnikání.

V Přerově dne 5. 1. 2022